Μενού Κλείσιμο

Ε.Π.Σ. Πιερίας – Κλήρωση Πρωταθλήματος Β’ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας

2019-2020  ΚΑΝΟΝΙΚΗ  ΠΕΡΙΟΔΟΣ

  

Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

  

Α/Α  ΗΜΕΡ.  ΩΡΑ  ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ  ΣΚΟΡ

  1  η αγωνιστική

 1                                  ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ  ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 

 2                                  Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ  ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 

 3                                  ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ  Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ 

 4                                  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006  ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 

 5                                  ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 

 6                                  ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 

 7                                  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 

 

 2  η αγωνιστική

 1                                  ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017  ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ 

 2                                  ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ 

 3                                  ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ  Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ 

 4                                  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ  Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ 

 5                                  ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ  ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 

 6                                  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 

 7                                  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 

 

 3  η αγωνιστική

 1                                  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 

 2                                  ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 

 3                                  Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 

 4                                  ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ  ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 

 5                                  Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 

 6                                  ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ  ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 

 7                                  ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 

 

  4  η αγωνιστική

 1                                  ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ 

 2                                  ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ  ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 

 3                                  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ  ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 

 4                                  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006  ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 

 5                                  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ  ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ 

 6                                  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ 

 7                                  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ 

 

  5  η αγωνιστική

 1                                  ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 

 2                                  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ  ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 

 3                                  ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 

 4                                  Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 

 5                                  ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 

 6                                  Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 

 

  Α/Α  ΗΜΕΡ.  ΩΡΑ  ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ  ΣΚΟΡ

 7                                  ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ  ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 

 

  6  η αγωνιστική

 1                                  ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ  ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ 

 2                                  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ  Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ 

 3                                  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006  ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 

 4                                  ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 

 5                                  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 

 6                                  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 

 7                                  Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ  ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ 

 

  7  η αγωνιστική

 1                                  ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 

 2                                  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 

 3                                  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 

 4                                  ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ  ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 

 5                                  Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ  Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ 

 6                                  ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ  ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ 

 7                                  ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 

 

  8  η αγωνιστική

 1                                  Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ  ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ 

 2                                  ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ  ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 

 3                                  Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ  ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 

 4                                  ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 

 5                                  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ  ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 

 6                                  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 

 7                                  ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 

 

 9  η αγωνιστική

 1                                  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 

 2                                  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006  ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 

 3                                  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 

 4                                  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ  ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ 

 5                                  ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ  ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 

 6                                  ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017  Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ 

 7                                  ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ  Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ 

 

  10  η αγωνιστική

 1                                  ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 

 2                                  ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017  ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ 

 3                                  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 

 4                                  Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 

 5                                  ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 

 6                                  Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ  ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 

 7                                  ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 

 

  11  η αγωνιστική

 1                                  ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ  ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 

 2                                  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 

 3                                  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ  Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ 

 4                                  ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ 

 5                                  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006  Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ 

 6                                  ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 

 7                                  ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 

  

 

  Α/Α  ΗΜΕΡ.  ΩΡΑ  ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ  ΣΚΟΡ

 

 12  η αγωνιστική

 1                                  ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 

 2                                  Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 

 3                                  ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 

 4                                  ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ  ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ 

 5                                  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 

 6                                  Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ  ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 

 7                                  ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 

 

13  η αγωνιστική

 1                                  ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ  Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ 

 2                                  ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 

 3                                  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 

 4                                  ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 

 5                                  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006  ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 

 6                                  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ  ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 

 7                                  ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ  Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ 

 

14  η αγωνιστική

 1                                  ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017  ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 

 2                                  ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ  Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ 

 3                                  Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ  ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ 

 4                                  ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 

 5                                  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 

 6                                  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ 

 7                                  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 

 

  15  η αγωνιστική

 1                                  ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ  ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 

 2                                  ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 

 3                                  Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ  ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 

 4                                  Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 

 5                                  ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ  ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 

 6                                  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 

 7                                  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 

  

  16  η αγωνιστική

 1                                  ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 

 2                                  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 

 3                                  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ 

 4                                  ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ  ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ 

 5                                  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ  Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ 

 6                                  ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017  ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 

 7                                  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006  ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ 

 

 17  η αγωνιστική

 1                                  Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 

 2                                  ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ  ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 

 3                                  ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 

 4                                  ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 

 5                                  ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 

 6                                  Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 

 7                                  ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 

  

18  η αγωνιστική

 

  Α/Α  ΗΜΕΡ.  ΩΡΑ  ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ  ΣΚΟΡ

 1                                  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 

 2                                  ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 

 3                                  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 

 4                                  ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ 

 5                                  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006  ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ 

 6                                  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ  Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ 

 7                                  ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ  ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ 

 

  19  η αγωνιστική

 1                                  ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ  ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 

 2                                  Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 

 3                                  ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 

 4                                  ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017  ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 

 5                                  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 

 6                                  ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 

 7                                  ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ  Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ 

 

  20  η αγωνιστική

 1                                  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ  ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 

 2                                  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 

 3                                  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 

 4                                  ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ  ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 

 5                                  Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ  Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ 

 6                                  ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ  ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ 

 7                                  ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 

  

  21  η αγωνιστική

 1                                  ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ  Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ 

 2                                  ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ  ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ 

 3                                  ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017  Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ 

 4                                  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ  ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 

 5                                  ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 

 6                                  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 

 7                                  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 

  

  22  η αγωνιστική

 1                                  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 

 2                                  ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 

 3                                  ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 

 4                                  ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 

 5                                  ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ  ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ 

 6                                  Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ  ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 

 7                                  Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ  ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 

  

  23  η αγωνιστική

 1                                  ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 

 2                                  ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ  ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 

 3                                  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 

 4                                  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ  Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ 

 5                                  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ 

 6                                  ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ  Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ 

 7                                  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ  ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 

  

  24  η αγωνιστική

 1                                  ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017  ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 

  

 

  

Α/Α  ΗΜΕΡ.  ΩΡΑ  ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ  ΣΚΟΡ

 2                                  ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 

 3                                  Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 

 4                                  ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 

 5                                  Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 

 6                                  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ  ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 

 7                                  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ  ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ 

  

  25  η αγωνιστική

 1                                  ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 

 2                                  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006  Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ 

 3                                  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ  ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ 

 4                                  ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ  ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 

 5                                  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 

 6                                  ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ  Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ 

 7                                  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 

 

26  η αγωνιστική

 1                                  Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ  ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ 

 2                                  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ 

 3                                  ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 

 4                                  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 

 5                                  ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 

 6                                  ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 

 7                                  Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ  ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 

  

Οι ειδήσεις της Κατερίνης και της Πιερίας με ένα κλικ.

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ