Print this page
Τετάρτη, 26 Ιουνίου 2019 09:17

Γ.Α.Σ. ‘’ΟΛΥΜΠΙΟΣ’’  ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

 

 

3ΟΣ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΠΟ  ΟΛΑ  ΤΑ  ΣΩΜΑΤΕΙΑ  ΤΗΣ  ΕΛΛΑΔΟΣ ΓΙΑ  ΤΟ  2019 ΣΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ  12 ΕΤΩΝ ΕΩΣ +21 ΕΤΩΝ

  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΙ  ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΩΝ ΚΑΙ  ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019.

46  ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ 

 23ΧΡΥΣΑ-14ΑΡΓΥΡΑ -9 ΧΑΛΚΙΝΑ 

-Στο  Ολυμπιακό  κέντρο  Άνω  Λιοσίων διοργανώθηκαν  τα Πανελλήνια  Πρωτάθληματα  της  ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ  ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

 (5) ΑΘΛΗΤΕΣ  ΜΑΣ  ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΘΗΚΑΝ ΣΕ  ΑΥΤΟ  ΤΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟ  ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ  ΑΘΛΗΜΑ

 

   Οι 30 αθλητέ-ιες του ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ που  συμμετείχαν, δίνοντας  τον  καλύτερο  εαυτό  τους  για  άλλη μια  φορά  στις  αγωνιστικές  παλαίστρες κατόρθωσαν  να αποσπάσουν 46 συνολικά μετάλλια.

-Το  υψηλό  τεχνικό  υπόβαθρο  των    αθλητών  μας  έδωσε  καρπούς μαζί  με  το απαράμιλλο   αθλητικό  πνεύμα  γι  άλλη μια  φορά.

-Οι  διακριθέντες  αθλητές  ήταν:

 ΧΡΥΣΑ  ΜΕΤΑΛΛΙΑ

-           1.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓ.(ΧΡΥΣΟ) ΑΓΩΝ  ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

-           2.  ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΧΡΥΣΟ)  ΚΑΤΩ  ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ

-           3.ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   (ΧΡΥΣΟ) ΑΓΩΝ  ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ 

-           4.ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ (ΧΡΥΣΟ)   ΑΓΩΝ  ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ 

-           5.ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΧΡΥΣΟ)ΑΝΔΡΩΝ   ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ

-           6.ΔΕΡΜΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  (ΧΡΥΣΟ)ΑΝΔΡΩΝ  ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ

-           7.ΔΕΡΜΙΣΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΧΡΥΣΟ)ΑΝΔΡΩΝ     ΠΟΛΥΔΑΜΑ

     -    8.ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΧΡΥΣΟ)ΑΝΔΡΩΝ       ΠΟΛΥΔΑΜΑ

-           9.ΑΒΟΥΡΔΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΧΡΥΣΟ)ΑΝΔΡΩΝ   ΠΟΛΥΔΑΜΑ

-           10.ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΧΡΥΣΟ)ΑΝΔΡΩΝ ΠΟΛΥΔΑΜΑ

-           11.ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΧΡΥΣΟ)ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΑΓΕΝΕΙΩΝ

-           12.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  (ΧΡΥΣΟ)  ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ   

-           13.ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ  ΚΩΝ/ΤΙΝΟΣ (ΧΡΥΣΟ)ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ    

-           14.ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ  (ΧΡΥΣΟ) ΑΝΔΡΩΝ  ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ

-           15.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΧΡΥΣΟ) ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ

-           16.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝ.(ΧΡΥΣΟ)  ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ

-           17.ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ  (ΧΡΥΣΟ)  ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ

-           18.ΣΠΑΡΤΙΑΤΗ  ΜΑΡΙΑ (ΧΡΥΣΟ )ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ

-           19.ΛΥΡΑ  ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΙΖ (ΧΡΥΣΟ) ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ

-           20.ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΧΡΥΣΟ) ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ

-           21.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΕΡΑΣΙΑ (ΧΡΥΣΟ) ΑΓΩΝ  ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ

-           22.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜ. (ΧΡΥΣΟ)  ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ

-           23.ΑΝΑΝΝΙΑΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  (ΧΡΥΣΟ)  ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ

 

   ΑΡΓΥΡΑ  ΜΕΤΑΛΛΙΑ  

-           24. ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ (ΑΡΓΥΡΟ)    ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ

-           25.ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΡΓΥΡΟ)   ΑΓΩΝ  ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

-           26.ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ  (ΑΡΓΥΡΟ) ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ

-           27.ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ (ΑΡΓΥΡΟ) ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ

-           28.ΣΠΑΡΤΙΑΤΗ  ΜΑΡΙΑ (ΑΡΓΥΡΟ)  ΑΓΩΝ  ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ

-           29.ΛΥΡΑ  ΜΑΡΙΑ  ΛΟΥΙΖΑ  (ΑΡΓΥΡΟ)  ΚΑΤΩ  ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ

-           30.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΔΟΥ  ΑΝΝΑ (ΑΡΓΥΡΟ) ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ

-           31.ΜΑΚΡΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΡΓΥΡΟ) ΑΓΩΝ ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ

-           32.ΜΑΥΡΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ(ΑΡΓΥΡΟ)  ΑΓΩΝ  ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ

-           33.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΥΡΙΑΚΗ (ΑΡΓΥΡΟ) ΑΓΩΝ  ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ

-           34.ΜΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  (ΑΡΓΥΡΟ) ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ

-           35.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡ. (ΑΡΓΥΡΟ)  ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ

-           36.ΜΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ( ΑΡΓΥΡΟ) ΑΓΩΝ  ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ

-           37.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝ.(ΑΡΓΥΡΟ) ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ

 

 ΧΑΛΚΙΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ

-           38.ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ(ΧΑΛΚΙΝΟ) ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

-           39.ΣΠΑΡΤΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ  (ΧΑΛΚΙΝΟ)ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ

-           40.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΔΟΥ  ΑΝΝΑ (ΧΑΛΚΙΝΟ) ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ

-           41.ΜΑΣΤΟΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΧΑΛΚΙΝΟ)ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ

-           42.ΜΑΣΤΟΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΧΑΛΚΙΝΟ) ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ

-           43.ΚΟΥΡΕΤΖΗ  ΔΗΜΗΤΡΑ  (ΧΑΛΚΙΝΟ) ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ

-           44.ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ  ΜΑΡΙΑΝΝΑ (ΧΑΛΚΙΝΟ) ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ

-           45.ΑΝΑΝΝΙΑΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΧΑΛΚΙΝΟ)ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ

-           46.ΔΗΜΑΣΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ (ΧΑΛΚΙΝΟ) ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ

 

 

ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ  ΘΕΣΗ  ΚΑΤΕΚΤΗΣΑΝ  ΟΙ  ΑΘΛΗΤΕΣ-ΙΕΣ

 

1.ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  ΜΑΡΙΑ ΑΓΩΝ  ΗΜΙΕΠΑΦΡΗΣ

2.ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΩΝ  ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ

3.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΩΝ  ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ

4.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ

                            

Το  ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΘΕΩΡΕΙΤΕ  Η  ΠΙΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ  ΠΟΛΕΜΙΚΗ  ΤΕΧΝΗ  ΠΟΥ  ΣΤΟΧΟ  ΚΑΙ  ΑΥΤΗ  ΕΧΕΙ    ΤΗΝ  ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ-ΑΥΤΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑ   ΤΟΥ  ΑΣΚΟΥΜΕΝΟΥ-ΗΣ.

ΤΟ  ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ  ΗΤΑΝ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ  ΑΓΩΝΙΣΜΑ  ΚΑΙ  ΚΑΤΑ  ΤΟΝ ΦΙΛΟΣΤΡΑΤΟ  ΤΟ  ΕΝ  ΤΟ  ΟΛΥΜΠΙΑ  ΤΟ  ΚΑΛΙΣΤΟΝ (ΤΟ  ΚΑΛΥΤΕΡΟ).

-Ο ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ  ΤΩΝ  ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ  ΔΕΝ  ΕΛΛΟΧΕΥΕΙ   ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΥΣ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ  ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥ  ΤΩΝ  ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΝΤΙΘΕΤΑ  ΤΟΥΣ  ΣΚΛΗΡΑΓΩΓΕΙ KAI ΤΟΥΣ  ΕΝΔΥΝΑΜΩΝΕΙ  ΜΕ  ΤΟΝ  ΚΑΛΥΤΕΡΑ  ΔΥΝΑΤΟ  ΤΡΟΠΟ.

-ΤΟ  ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ  ΕΙΝΑΙ   ΑΘΛΗΜΑ  ΜΟΡΙΟΔΟΤΟΥΜΕΝΟ  ΑΠΟ  ΤΗΝ  ΓΓΑ ΚΑΙ  ΗΔΕΙ  ΑΘΛΗΤΕΣ  ΜΑΣ  ΜΕ  ΤΙΣ  ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ  ΤΟΥΣ  ΔΙΑΣΦΑΛΙΣΑΝ ΤΗΝ ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ  ΤΟΥΣ ΓΙΑ  ΤΗΝ  ΤΡΙΤΟΒΑΘΜΙΑ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΤΙΣ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ Ο  ΕΠΑΡΚΗΣ  ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ.

-ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΘΗΚΑΝ  ΣΕ  ΑΥΤΟ ΤΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΙ  ΚΑΤΩΘΙ  ΑΘΛΗΤΕΣ-ΙΕΣ:

-1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     10%  1η  ΘΕΣΗ

-2. ΛΥΡΑ  ΜΑΡΙΑ  ΛΟΥΙΖΑ                       10%  1η  ΘΕΣΗ

-3. ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ                   8%  2η  ΘΕΣΗ

-4.ΜΑΣΤΟΡΙΔΟΥ   ΙΩΑΝΝΑ                    7%  3η  ΘΕΣΗ

-5.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΔΟΥ  ΑΝΝΑ                  7%  3η ΘΕΣΗ

 

 

-ΘΕΡΜΑ  ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΔΕΧΘΗΚΕ  Η  ΟΜΑΔΑ  ΑΠΟ  ΤΟ  ΔΣ ΤΟΥ  ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΙΚΗ  ΚΑΙ   ΑΞΙΟΠΡΕΠΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ  - ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ  ΣΤΟΥΣ  ΑΓΩΝΕΣ.

    

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ  ΓΙΑ  ΤΟ  ΣΥΛΛΟΓΟ:  ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ   40Α  τηλ  23510/77729  6946328937.

 

 

                            Από  το  Δ.Σ

 

Ενημέρωση από την εβδομαδιαία εφημερίδα Επτά. Τα νέα της Κατερίνης και της Πιερίας με ένα κλικ.

 

Ακολουθήστε μας:
FB: Εφημερίδες Επτά & Πολιτεία
YouTube: Εφημερίδες Επτά & Πολιτεία

Instagram: efimerides_epta_politeia